wtorek, 17 stycznia 2012

Opis Postaci ; * Opis Postaci :


Antosia Stey / Kate Lexer :

Brązowowłosa nastolatka o niebieskich oczach. Pochodzi z niedużego miasteczka w Canterbury. Bardzo miła i pomocna, lecz też wredna i szorstka. Nie pozwoli nikomu mówić źle o jej rodzinie. Po pewnym wydarzeniu nie może się pozbierać . Czy wszystko wróci do porządku? Czy świat ma jeszcze przed nią jakieś sekrety ?Victoria Stey :

Blond włosa dziewczyna o niebieskich oczach. Młodsza siostra Amandy. Miła, pomocna, pewna siebie, przyjacielska, kochająca, nie raz wredna.Adam Stey :

Czarnowłosy chłopak o brązowych oczach. Starszy brat głównej bohaterki. Nie pozwoli na poniżanie czy też uderzenie jego młodszych sióstr czy też starszego brata. Trochę denerwujący, ale za to pomocny chłopak. Będzie chciał, żeby jego jedna z dwóch siostrzyczek z powrotem wróciła.Patrick Stey :

Blond włosy chłopak o niebieskich oczach. Najstarszy z rodzeństwa Stey. Opiekuńczy, kochający oraz pomocny, również nie pozwoli, żeby ktoś obrażał jego rodzeństwo. Nie może pogodzić się z tym, że jego rodzice okłamywali rodzeństwo.Tom i Samantha Stey :

Małżeństwo oraz rodzice czwórki dzieci. Skrywają tajemnicę o której wiedzą nieliczne osoby. Bardzo kochają swoje dzieci i zrobiliby dla nich wszystko.Arthur Lexer :

Brązowowłosy chłopak o niebieskich oczach. Wie, że ma jeszcze jedną siostrę lecz nie wie gdzie ona się znajduje, ani jak wygląda. Arthur jest kochający, przyjacielski, nie pozwoli, żeby ktoś źle traktował jego najbliższych, gdy trzeba będzie bił się z innymi.Lizzy Lexer :

Blondwłosa dziewczyna o niebieskich oczach i przepiękniej urodzie. Lizzy jest niemiła, arogancka , nie obchodzi ją nic oprócz siebie, nie dogaduje się z rodzicami i swoim bratem, myśli że wszystko kręci się wokół Niej. Jej najlepszą przyjaciółka jest Anahi.Bob i Clarissa Lexer :

Rodzice Arthura, Lizzy a także zaginionej córki Kate Poszukują swojej jednej z dwóch córek od dnia zniknięcia Kate. Nie mogą się pogodzić z tym . Clarissa często wyjeżdża w różne delegację, przez co jest bardzo rzadko w domu. Bob zaś pracuję na jedną, a czasem na dwie zmiany, raz po raz wyjeżdża w delegację .


W książce występują także :


- Edy Ramb – przyjaciel Amandy/Kate.
- Nicole Nick – przyjaciółka Amandy/Kate.
- Lukas i Bella Ramb – rodzice Ediego.
- Anahi Jenwer – Przyjaciółka Lizzy.
- Alex Nowak – przyjaciółka Amandy/Kate.
- Martha Kowalczyk – Koleżanka Amandy/Kate z klasy.
- Sophie Nosowska – była dziewczyna Ediego.
- Rayan Bałek – przyjaciel i Ediego
- Harry Styles
 
- Niall Horan


- Louis Tomlinson


- Liam Payne


- Zayn Malik


- i inni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz